Wrocławska Arena Sportu to nie tylko infrastruktura, ale sport, dobra zabawa i aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do zagłosowania na projekt 71 w ramach Budżetu Aktywny Dolny Śląsk. Promocja 3 dyscyplin Wrocławskiej Areny Sportu: Baseball, Softball i Slowpitch to wyjątkowa okazja i super sprawa. Już za około miesiąc ma zostać oddane duże boisko do Baseballa a w listopadzie pierwsza część małego boisko do Softballu i Slowpitcha. Mamy nadzieję, że wraz z inwestycjami w infrastrukturę będziemy mogli również na Zakrzowie zorganizować i rozpromować zajęcia dla nowicjuszy w tych dyscyplinach.

Głosować należy na projekt „HIT & RUN – Zagrajmy w baseball, softball i slowpitch”– projekt nr 71. Dzięki waszym głosom środki z tego budżetu mają szansę zostać przeznaczone na promocję naszych dyscyplin we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Aby zagłosować należy wypełnić swoje dane w karcie do głosowania oraz podać numer projektu (nr 71), następnie należy potwierdzić oddanie głosu hasłem SMS.
Link do głosowania: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania

Więcej informacji o projekcie znajdziecie pod tym linkiem:
https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/projekt/71

Głosowanie potrwa do 30.07.2017 roku.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WASZE WSPARCIE

Related Posts

Baseball

Głosowanie WBO 2021

W ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2021o uznanie rywalizuje 181 inicjatyw, my mamy dla was dwa wspaniałe projekty . W tym roku poprawiamy, to co nie wyszło w zeszłym roku, czyli wybudujemy zasłużoną trybunę przy dużym boisku Read more…